Chorvatsko - Pobyt s výlety a návštěvou národních parků, Chorvatsko, Střední Dalmácie, Duče, 25.5.2018, Polopenze
Chorvatsko - Pobyt s výlety a návštěvou národních parků
Chorvatsko - Pobyt s výlety a návštěvou národních parků (Penzion)
Doprava autobus
Strava Polopenze
Letiště -
Odjezd Liberec, Mikulov, Mladá Boleslav více
Číslo zájezdu 136367524
7 950 Kč (-0 %)
TIP
Tento termín byl vyprodán. Další termíny najdete v detailu hotelu: Chorvatsko - Pobyt s výlety a návštěvou národních parků
Popis
Pobytový zájezd s množstvím krásných výletů. Pojeďte s námi otevřít sezonu kdy počasí již přeje pobytu u moře a koupání. Navštivte národní parky Chorvatska Plitvická jezera a vodopády Krka v jejich nejkrásnějším období.

Bohatý dobrovolný program – výlety Makarská, Trogir, Split + Salone (v ceně zájezdu), fakultativně ostrovy Brač a Šolta.
Ubytování
Ubytování je zajištěno v penzionech Rogač a Zvonimír, do 50m. od písečné pláže.
Sport a zábava
Velké množství fakultativních výletů, např.:
lodní výlet na ostrov Brač s fischpiknikem
kaňon řeky Cetiny
rafting na Cetině
večerní Split
hrad Klis a jeskyně Vranjača
pohoří Mosor a restaurace Kremenko
Stravování
polopenze
Doprava
Klimatizovaným autobusem
Program
Pobytový zájezd s množstvím krásných výletů. Pojeďte s námi otevřít sezonu kdy počasí
již přeje pobytu u moře a koupání. Navštivte národní parky Chorvatska Plitvická jezera a vodopády Krka v jejich nejkrásnějším období.
Bohatý dobrovolný program - Makarská, Trogir, Split + Salone, 2 denní výlet na ostrov HVAR s ubytováním a polopenzí. Fakultativně ostrov Brač s fishpiknikem.
Zájezd probíhá souběžně se zájezdem „Na kolech po Chorvatsku“, navštívená místa jsou totožná, program je upravený pro turistiku.
Program pro turisty je obohacen o možnost fakultativního výletu loďkou po řece Cetině nebo
Raftingu či jiných aktivit.
Cena zahrnuje
6× ubytování s polopenzí v penzionech Rogač a Zvonimír, 1× lodní výlet na ostrov HVAR s ubytováním a polopenzí (švédské stoly vč. nápojů) v hotelu ve městě Stari Grad, doprava klimatizovaným autobusem, 2× autobusový výlet, pobytová taxa, služby delegáta CK, ložní prádlo, ručníky, pojištění CK proti úpadku.
Slevy
opakovaný účastník: - 500,- Kč
dítě do 15 let: -1 000,- Kč
Pořadatelem tohoto zájezdu je HAPTOUR společnost s ručením omezeným, IČ 60277602.
CK

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.