Chorvatsko pro ženy – redukce stresu a péče o tělo, Chorvatsko, Střední Dalmácie, ostrov Šolta, 1.6.2018, Bez stravy
Chorvatsko pro ženy – redukce stresu a péče o tělo
Chorvatsko pro ženy – redukce stresu a péče o tělo (Program)
Doprava autobus
Strava Bez stravy
Letiště -
Odjezd Liberec, Mikulov, Mladá Boleslav více
Číslo zájezdu 136367917
5 250 Kč (-0 %)
TIP
Tento termín byl vyprodán. Další termíny najdete v detailu hotelu: Chorvatsko pro ženy – redukce stresu a péče o tělo
Popis
Dovolená a zároveň i kousek něčeho nového pro sebe!
Pod vedením odborných lektorek a terapeutek Dagmar Sedláčkové, Jany Machačové a Petry Pavlů zažijete každý den v programu nabídku, jak uvolnit mysl, napětí těla, budete mít dostatečnou dávku cvičení pilates, jógy a péče o pánevní dno.
Ubytování
Ubytování je zajištěno na ostrově Šolta, letovisko Stomorská,
apartmány IVAN a KAMENICA blízko moře.
Stravování
* vlastní
* polopenze nebo večeře za příplatek
Doprava
Klimatizovaným autobusem a lodí
Cena zahrnuje
7× ubytování, autobusová a lodní doprava, pobytová taxa, úrazové pojištění, služby delegáta CK, ložní prádlo, ručníky, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
stravu
pojištění
program
Pořadatelem tohoto zájezdu je HAPTOUR společnost s ručením omezeným, IČ 60277602.
CK

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.