Cyklozájezd Chorvatsko, Chorvatsko, 25.5.2018, Polopenze
Cyklozájezd Chorvatsko
Cyklozájezd Chorvatsko (Penzion)
Doprava autobus
Strava Polopenze
Letiště -
Odjezd Liberec, Mikulov, Mladá Boleslav více
Číslo zájezdu 129985949
9 950 Kč (-0 %)
TIP
Tento termín byl vyprodán. Další termíny najdete v detailu hotelu: Cyklozájezd Chorvatsko
Popis
Program zájezdu je dobrovolný a je vhodný nejen pro aktivní i sváteční cyklisty, ale i pro turisty.
Ubytování
* dvoulůžkové pokoje s balkonem
* dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, balkon
* dvoulůžkové pokoje bez balkonu
* rodinný pokoj - 2x dvoulůžkový pokoj, 2x balkon na moře
WC + sprcha na každém pokoji
Poloha
Jedná se o hvězdicovitý zájezd, pobytové místo - Omiš Duče
Stravování
polopenze
Doprava
klimatizovaný autobus s cyklovlekem

nástupní místa:
Liberec, Jablonec n. N., Mladá Boleslav, Praha, Brno, Mikulov (nástup na dalších místech po trase není problém).

Možná svozová místa:
Trutnov, Dvůr Králové n. L., Jaroměř, Hradec Králové, Pardubice, Kolín, Čáslav.
Další na dotaz.
Program
1. den
Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

2. den
Ráno RASTOKI U SLUNJE, malebná vesnička na peřejích říček Korana a Sunčica a NÁRODNÍ PARK PLITVICKÁ JEZERA - na jaře v plné zeleni a bez davu turistů. Příjezd do Duće, ubytování, první večeře.

3. den
Pohoří MOSOR - okolí kaňonu řeky CETINY s vodopády GUBAVICA, romantické horské vesničky, flintsto-neská restaurace KREMENKO.

4. den
Ostrov BRAČ dle náročnosti několik možných cyklotras.

5. den
SPLIT, antické Salony (dnešní Solin) s pozůstatky hlavního města římské provincie a podél moře cestou přes KAŠTELI (7 zámků u moře z 15. stol.) TROGIR, případně ostrov ČIOVO

6. den
Přejezd autobusem do Drveniku, trajekt na ostrov HVAR, Sučuraj – Stari Grad (na kole nebo autobusem), volné odpoledne s možností koupání, večeře a nocleh v hotelu LAVANDA

7. den
Po snídani kratší cyklotrasy po ostrově HVAR (město Hvar, Jelsa atd.), odpoledne přejezd zpět přes Sučuraj a Drvenik do Omiše, večeře, nocleh.

8. den
MAKARSKÁ RIVIERA – město MAKARSKÁ, BRELA, turistické centrum BAŠKA VODA. TUČEPI a PODGORA, BIOKOVO s nejvyšším vrcholem SV. JURE (1762 m n. m.) pro aktivnější cyklisty.

9. den
Po snídani odjezd přes město ŠIBENIK (pevnost sv. Anny, katedrála sv. Jakuba) a krásná tečka nakonec: NÁRODNÍ PARK KRKA.

10. den
Příjezd do ČR.každý den: společné posezení u piva či vínka - konzumace přiměřena náročnosti dalšího cyklistického dne.
Cena zahrnuje
6× ubytování s polopenzí v penzionech Rogač a Zvonimír (viz str. 6-7), 1× ubytování s polopenzí (švédské stoly vč. nápojů) v hotelu Lavanda, doprava klimatizovaným autobusem + přeprava vlastních kol včetně tří autobusových výletů, trajekt na ostrov Hvar, pobytová taxa, služby delegáta CK, ložní prádlo, ručníky, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
Vstupy, fakultativní výlety, lodní výlety, komplexní pojištění (nutno uzavřít)
Slevy
Opakovaný účastník: -500,- Kč.
Pořadatelem tohoto zájezdu je HAPTOUR společnost s ručením omezeným, IČ 60277602.
CK

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.