Maďarsko - Bükfürdo a Sárvár, Maďarsko, Západní Maďarsko, 4.10.2018, Polopenze
Maďarsko - Bükfürdo a Sárvár
Maďarsko - Bükfürdo a Sárvár (Penzion)
Doprava autobus
Strava Polopenze
Letiště -
Odjezd Brandýs nad Labem, Brno, Dvůr Králové nad Labem více
Číslo zájezdu 128154810
4 450 Kč (-0 %)
TIP
Tento termín byl vyprodán. Další termíny najdete v detailu hotelu: Maďarsko - Bükfürdo a Sárvár
Ubytování
Vesnička Bük – privátní penziony – 1,5 km od termálního areálu, 2-3 lůžkové pokoje se sociálním zařízením.
Stravování
Polopenze
Doprava
Klimatizovaným autobusem s WC.
Program
Oblíbené čtyřdenní prodloužené víkendové pobyty s koupáním, odpočinkem a zábavou. Lázně Bükfürdo a celý lázeňsko-rekreační komplex se nachází asi 550 km od Liberce (nedaleko rakouských hranic).

Jeden den koupání v lázních SÁRVÁR. Zájezd je určen pro všechny věkové kategorie, jednotlivce i kolektivy.
Teplota vody v bazénech, jak krytých tak otevřených včetně velkého 50 m plaveckého bazénu na plavání se pohybuje v rozmezí 26 – 41ºC. Účinky vody jsou především vhodné pro léčení pohybového ústrojí a dýchacích cest. Zvláštností komplexu je rekreační park otevřený v roce 1997, který uspokojí i ty nejnáročnější požadavky. Sárvár – termální lázně vhodné na léčení revmatologických onemocnění, rehabilitace, astma, gynekologické problémy.
Cena zahrnuje
3x ubyt. s polopenzí, rekreační taxu, komplexní pojištění, pojištění CK, průvodce, doprava lux busem s klimatizací a WC, výlet do Sárváru
Cena nezahrnuje
vstupné do termálních areálů (Bůkfürdo cca 230,- Kč / os / den, Sárvár 280,-Kč)
Pořadatelem tohoto zájezdu je HAPTOUR společnost s ručením omezeným, IČ 60277602.
CK

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.