Villa Kairos, Chorvatsko, Severní Dalmácie, Trogir, 9.6.2018, Polopenze
Villa Kairos
Villa Kairos (Hotel) starstarstar
Doprava vlastní
Strava Polopenze
Letiště -
Odjezd -
Číslo zájezdu 144486548
5 290 Kč (-0 %)
TIP
Tento termín byl vyprodán. Další termíny najdete v detailu hotelu: Villa Kairos
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: KAIROS
Popis
Příjemný rodinný penzion je situován v Segetu Dolním asi 3 km od historického centra Trogiru. Do Trogiru je možné využít pravidelné lodní i autobusové spojení.
Ubytování
* dvoulůžkové pokoje v 1. patře vybaveny novějším nábytkem
* dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky
Všechny pokoje mají vlastní soc. zařízení s masážním sprchovým koutem, TV/SAT, klimatizaci, balkon s výhledem na moře.
Poloha
50 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře, v blízkosti se nachází velká pláž hotelu Medena, na které je k dispozici celá řada restaurací, kaváren a vodních atrakcí.
Vybavení a služby
Vstupní hala s recepcí a možností příjemného posezení, restaurace, minimarket, terasa s výhledem na moře a romantickým večerním posezením, dostatečný počet parkovacích míst, zdarma možnost připojení na internet ve společných prostorách.
Další informace
Možnost parkování.
Stravování
Polopenze podávaná přímo v penzionu (snídaně formou švédských stolů, večeře výběrem z menu, nápoje za příplatek).
Doprava
Vlastní
Cena zahrnuje
7× ubytování s polopenzí, parkování, klimatizaci, pobytová taxa, služby delegáta CK, ložní prádlo, ručníky, závěrečný úklid, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
Autobusovou dopravu (možno dokoupit)
Slevy
dítě do 6 let na 3. lůžku se 2. dospělými zdarma
dítě 6-12 let na 3. lůžku se 2. dospělými 3 390 Kč
3. osoba na přistýlce 5 690 Kč
Pořadatelem tohoto zájezdu je HAPTOUR společnost s ručením omezeným, IČ 60277602.
CK

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.