Maďarsko - Bükfürdo a Sárvár, Maďarsko, Západní Maďarsko, 4.10.2018, Polopenze
Maďarsko - Bükfürdo a Sárvár
Maďarsko - Bükfürdo a Sárvár (Penzion)
Doprava autobus
Strava Polopenze
Letiště -
Odjezd Brandýs nad Labem, Brno, Dvůr Králové nad Labem více
Číslo zájezdu 128154810
4 450 Kč (-0 %)
TIP
Tento termín byl vyprodán. Další termíny najdete v detailu hotelu: Maďarsko - Bükfürdo a Sárvár
Ubytování
Vesnička Bük – privátní penziony – 1,5 km od termálního areálu, 2-3 lůžkové pokoje se sociálním zařízením.
Stravování
Polopenze
Doprava
Klimatizovaným autobusem s WC.
Program
Oblíbené čtyřdenní prodloužené víkendové pobyty s koupáním, odpočinkem a zábavou. Lázně Bükfürdo a celý lázeňsko-rekreační komplex se nachází asi 550 km od Liberce (nedaleko rakouských hranic).

Jeden den koupání v lázních SÁRVÁR. Zájezd je určen pro všechny věkové kategorie, jednotlivce i kolektivy.
Teplota vody v bazénech, jak krytých tak otevřených včetně velkého 50 m plaveckého bazénu na plavání se pohybuje v rozmezí 26 – 41ºC. Účinky vody jsou především vhodné pro léčení pohybového ústrojí a dýchacích cest. Zvláštností komplexu je rekreační park otevřený v roce 1997, který uspokojí i ty nejnáročnější požadavky. Sárvár – termální lázně vhodné na léčení revmatologických onemocnění, rehabilitace, astma, gynekologické problémy.
Cena zahrnuje
3x ubyt. s polopenzí, rekreační taxu, komplexní pojištění, pojištění CK, průvodce, doprava lux busem s klimatizací a WC, výlet do Sárváru
Cena nezahrnuje
vstupné do termálních areálů (Bůkfürdo cca 230,- Kč / os / den, Sárvár 280,-Kč)
Pořadatelem tohoto zájezdu je HAPTOUR společnost s ručením omezeným, IČ 60277602.
CK

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.